Шановні учасники АТО, ви – справжні Герої сучасної України. Ви – честь, гордість і слава нації. Вами пишається вся країна. І тому сумно і боляче дивитися, як часом свідомо чи несвідомо вашу честь воїна хочуть розміняти продажні політики, намагаючись поставити ВАС під ті чи інші політичні прапори. Не хочеться вірити, що хтось із вас робить це свідомо, заради певних політичних дивідендів чи матеріальних благ. Думається, більшість із вас несвідомо, з абсолютно позитивних міркувань виходять  для виявлення своєї думки лише для забезпечення спільного блага. Беручи участь у акціях протесту, ви, певно, вважаєте, що робите щось важливе, подібне до того, що ви робили в зоні АТО. Однак ми всі пам’ятаємо слова з книги Екзюпері: «Якщо зірки запалюють – значить це комусь потрібно».

Так звані акції протесту – це, в більшості своїй, замовні проплачені проекти з однією метою – розхитати суспільний лад, похитнути основи державності, соборності заради чиїхось меркантильних інтересів. І виходить так, що вас роблять частиною цього зловіщого плану, граючи на ваших добрих прагненнях.

Шановні герої АТО, ви, як ніхто, знаєте, як важко здобувати мир і єдність. Тому нам усім варто пам’ятати і те, як легко втратити ці священні для кожного українця цінності. І дуже прикро буде потім усвідомлювати, що ми були причетні до розвалу тієї єдності, яка здобувалася на крові. У час потужної інформаійної війни потрібно зважувати кожен свій крок, дивитися вглиб кожної ситуації, аби не піти на поводу у вовків у овечих шкурах.

Легко ніколи не було і не буде. Наша молода держава торує свій нелегкий шлях до кращого життя для кожного українця. І так прикро усвідомлювати, що є окремі люди та організації, які готові використати складний час для країни заради власних інтересів, щедро підтриманих фінансово ворожими Україні організаціями. Будьмо мудрі, не даймо використати наше чесне імя, зігравши на наших щирих почуттях. Хай буде виваженим кожен наш крок, адже нині реально від кожного з нас залежить, якою буде і чи буде взагалі Україна.

ГО «Спілка небайдужих українців»