Недофінансування в медичній сфері найближчим часом буде подолано. Зокрема, за наявною інформацією, будуть погашені 49 млн. грн. заборгованості перед медпрацівниками Житомирщини. Загалом, медична реформа буде адаптована до вимог суспільства та проведена з урахуванням усіх поправок збоку громадськості та експертів.

Як стало відомо, Президент України відправив проект закону, що має запустити медичну реформу, на доопрацювання. За його словами, всі борги перед медиками будуть погашені найближчим часом, а кожен українець матиме доступну медичну допомогу.

Глава Держави наголосив, що попри окремі намагання внести нестабільність, зокрема, в медичну сферу, не допустить розхитування ситуації в країні. Президента підтримали і громадські діячі патріотичного табору. Вони висловили занепокоєння, що окремі політичні сили та формування намагаються викривити перебіг подій у медичній сфері, дестабілізувавши ситуацію. Зрозуміло, надто активна діяльність окремих діячів замішана на меркантильних інтересах та підкріплена фінансами антиукраїнських організацій. Адже нестабільність у суспільстві вигідна агресору і його прибічникам всередині країни. П’ята колона намагається показати дії керівництва держави як недостатні. В той час як насправді нині робиться все, аби громадяни мали доступну медичну допомогу, а медпрацівники стабільно отримували зарплату й мали належні умови праці.

Саме тому активна свідома громадськість закликає не нагнітати ситуацію, висвітлювати об’єктивну картину та спільними зусиллями поліпшувати ситуацію в країні. Адже наша спільна мета – це розвинута країна і щасливі громадяни.