Слайдшоу на главной

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

У Житомирі працівники і клієнти банку закупили обладнання та ігровий лабіринт для обласного будинку дитини

Працівники та клієнти ПриватБанку закупили за власні кошти і передали обладнання для роботи з дітьми та ігровий лабіринт у Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт, які залишились без піклування батьків.


Для підтримки дітей працівники і клієнти ПриватБанку зібрали кошти у сумі 54 тисячі грн і закупили на них все необхідне для дітей, що було визначено Обласним будинком дитини.
Зокрема, вже встановлений ігровий лабіринт встигли облюбувати діти. За словами працівників закладу, відразу після монтажу лабіринту малеча від радості стрибали, купались у кульках, з’їжджали з гірок і не хотіли покидати новий іграшковий куточок.
Крім цього, було закуплено для Обласного будинку дитини дзеркальну сферу з мотором, світлову гармату до кулі і пуфик для зняття емоційної напруги в дітей у сенсорній кімнаті, а також пристрій для аромотерапії тепловий.
Історія Житомирського обласного спеціалізованого будинку дитини для дітей-сиріт, які залишились без піклування батьків бере початок з 1919 року, коли був відкритий Житомирський будинок немовляти №1.
Наразі у закладі 89 вихованців, які потребають постійної уваги, піклування, реабілітаційної роботи.
На сайті “Допомагати просто!” ПриватБанку розміщена вся інформація про програму, фонд, є список дитячих будинків, якими опікується центр, звітність і ті, потреби, на які збирають кошти.
ПриватБанк дякує всім клієнтам і працівникам банку, які проявили небайдужість і пожертвували кошти на закупівлю обладнання й іграшкового лабіринту для дітей-сиріт, які залишились без піклування батьків.
Благодійний фонд “Допомагати просто” працює вже кілька років. Фонд акумулює благодійні внески клієнтів і працівників ПриватБанку та розподіляє їх на кілька програм допомоги хворим дітям і бійцям АТО. Діяльність фонду повністю відкрита і прозора. Зробити внесок можна в будь-якому банкоматі або терміналі ПриватБанку, у Приват24 чи на сайті blago.pb.ua. Кожна зібрана гривня – це шанс на життя.

Прочитано 278 раз

Последнее изменение Четверг, 22/09/2016

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

ТУРИЗМ

Loading...

Go to top