megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Домогосподарствам Житомирщини відшкодували 1,5 млн грн

Домогосподарствам Житомирщини відшкодували 1,5 млн грн

  На Житомирщині 223 господарства, які мають трьох корів, отримали компенсації за доїльні апарати. Загальна сума відшкодування становить понад 1,5 млн грн із обласного бюджету.

  Про це повідомив департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА.

  Наприкінці лютого обласна комісія прийняла рішення про виплату компенсацію за доїльні установки домогосподарствам Житомирщини, які утримують трьох і більше корів.

  Ініціював реалізацію такого напряму програми АПК голова ОДА Ігор Гундич у 2017 р. За 2 роки програмою скористались 736 домогосподарств. Вони отримали на рахунки близько 5 млн грн з обласного бюджету.

  Перші 223 жителі області, які цього року подали заявки на компенсацію за закуплені установки індивідуального доїння, отримали на рахунки до 7 тис. грн.

  Доїльні апарати забезпечують відсутність контактів рук із тваринами та молоком, що є умовою для європейських стандартів якості молочної продукції. І відповідно ціна такого молока є значно вищою.

  Загалом у 2019 р. в обласному бюджеті на підтримку фермерів, аграріїв, кооперативів та домогосподарств Житомирщини передбачено 10 млн 150 тис. грн.

 Новини Житомира

 
Прочитано 231 раз

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top