megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Відомий мовознавець в Житомирі: «Все більше людей прислухаються до того, як вони говорять, фільтрують своє мовлення»

Відомий мовознавець в Житомирі: «Все більше людей прислухаються до того, як вони говорять, фільтрують своє мовлення»

  Днями мовознавець, автор підручників з української мови Олександр Авраменко провів у легкій та цікавій формі майстер-клас із культури мовлення, де розповів про найпоширеніші помилки усного мовлення.

 

  На майстер-клас, який проходив сьогодні, 26 листопада, у приміщенні Житомирської ОДА, зібралася повна зала охочих підвищити свій рівень знань з української мови.

  «Ми вчимо нові слова, помічаємо помилки у мовленні відомих людей: зірок естради, політиків. Це такий своєрідний тренінг, під час якого збагачуємо лексику, фразеологію. Будемо працювати над тим, щоб у людей зникали звукові зависання, різноманітні «е» та «и», так як у цей момент людина намагається знайти відповідне слово», – сказав Олександр Авраменко.

  Також він додав, що ситуація щодо вживання українською мови покращується.

  «Все більше і більше людей прислухаються до того, як вони говорять, фільтрують своє мовлення, і про це свідчать і наклади моїх книжок, які зросли у геометричній прогресії. І це я чую своїм вухом на вулицях Києва і не тільки. Дуже приємно і добре, що багато молоді зараз говорять українською», – додав Олександр Авраменко.

  Під час майстер-класу присутні вчилися правильно вимовляти слова, дивилися відеофрагменти та розглядали помилки політиків, зірок, проходили невеличке тестування.

  Найактивніші отримали від Олександра Авраменка його книжку «100 експрес-уроків української».

  Також він дав декілька порад, як «впустити» у своє життя українську мову.

  «Щоб розмовляти українською мовою, я раджу читати книжки саме українською, дивитися фільми українською. Найкраща й найефективніша порада – «впустити» у своє життя українську мову трохи більше, тобто, якщо людина російськомовна, то потрібно виділяти день або кілька годин на тиждень для спілкування українською мовою, допоки ми не будемо говорити – вона буде лише в теорії», – сказав Олександр Авраменко.

  Нагадаємо, що 9 листопада, у День української писемності Житомирська облдержадміністрація долучилася до написання радіодиктанту національної єдності, який диктував Олександр Авраменко.

  Довідково. Майстер-клас проходив за сприяння управління культури та туризму Житомирської ОДА.

kd29111813 2

kd29111813 2

kd29111813 2

kd29111813 2

kd29111813 2

kd29111813 2

kd29111813 2

kd29111813 2

kd29111813 2

kd29111813 2

kd29111813 2

kd29111813 2

 Джерело: Житомирська ОДА

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top