НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Спустити гроби, скласти туди останки членів родини де Шодуар: що пропонують житомиряни зробити в склепі відомого роду

Спустити гроби, скласти туди останки членів родини де Шодуар: що пропонують житомиряни зробити в склепі відомого роду

  Нещодавно ми розповідали на сторінках нашого сайту про прибирання склепу родини де Шодуар, знаної і в Житомирі, і в усій області, і за межами нашої країни, що знаходиться на Лютеранському цвинтарі у Житомирі.

   Акцію затіяли громадські діячі, які насправді хоч трохи навели лад на невеличкому кладовищі Лютеранскому, поряд знакому розташувалося ще й інше кладовище з багатою історією та назвою Польський цвинтар. В мережі Фейсбук краєзнавець Валерій Скоріков опублікував фотозвіт, таку, як він назвав, фотозамальовку із заходу, яке нещодавно відбувся. І в коментарях під цими світлинами краєзнавця інші користувачі зробили ряд цікавих пропозицій; там навіть утворилася міні-дискусія з приводу того, наприклад, а чи не скласти останки членів знатного роду Шодуарів всі разом, в одному місці, у вищезгаданому склепі.

   Але не все так просто: жодних значних робіт, перепоховань, скажімо так, масштабних втручань у склеп, ба навіть мови про це не може йти без дозволів і місцевої влади, й згоди інших представників родини, роду, його нащадків і тому подібне. але те, що з останками варто щось робити — це відкрите проблемне питання, яке, звісно ж, в майбутньому варто вирішувати. Та й, судячи з коментарів деяких житомирян, на сьогодні досконально та точно невідоме фактичне місцезнаходження членів родини Шодуар, аби вони покоїлися всі разом.

 Детальніше про думки житомирян з цього приводу ми пропонуємо дізнатися зі скріншотів коментарів містян та й різних користувачів мережі Фейсбук під вищезгаданою публікацією зі світлинами краєзнавця Валерія Скорікова.21051916 821051916 921051916 10

  Більше фото за посиланням. 21051916 1 21051916 1 21051916 1 21051916 1 21051916 1 21051916 1

Фото: Валерій Скоріков, Фейсбук

 Новини Житомира

  

 

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top