НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

В ЖДТУ говорили про екологічний розвиток країни в рамках євроінтеграції

Більше 60 учасників, які представляють вищі навчальні заклади із 10 українських міст, 28 травня взяли участь у Міжвузівській науково-практичній конференції

n 0506154658студентів, аспірантів і молодих учених.

«Екологічний розвиток країни в рамках європейської інтеграції» - це вже другий захід за цей рік проводять на базі Житомирського державного технологічного університету і в планах організаторів влаштувати онлайн-конференцію чи навіть Міжнародну конференцію із обговорення екологічних питань, повідомляють у прес-службі ЖДТУ.

Співорганізаторами конференції виступили одна з провідних громадських екологічних організацій Всеукраїнська екологічна ліга (Шемет О.В., заступник Голови виконкому Всеукраїнської екологічної ліги, Пащенко О.В., заступник Голови Всеукраїнської екологічної ліги), а також Науково-методичний центр Управління освіти Житомирської міської ради, Державна екологічна інспекція у Житомирський області, Одеський державний екологічний університет, Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського, та інші ВУЗи України.

Старший викладач кафедри екології ЖДТУ Ганна Кірейцева розповідає, що ідею з проведенням такої конференції підтримав відділ міжнародних зв’язків у особі його керівника – Василя Мамрая.

Про своє бажання приєднатися до заходу заявила велика кількість учасників з різних міста. Але через складну ситуацію приїхати особисто змогли не всі, однак слідкують за перебігом конференції в онлайн-режимі.

Між іншим, онлайн-збірник доповідей і тез учасників конференції так само буде доступний в Інтернет-мережі і безпосередньо на сайті Житомирського державного технологічного університету.

«Ми екологи і виступаємо за раціональне природокористування, тож бережемо папір і використовуємо новітні можливості, – каже Галина Вікторівна. – Результати роботи подамо на Міносвіти і сподіватимемося, що надалі їх активно використовуватимуть інші науковці. На нашій конференції є учасники з Харкова, Запоріжжя, Одеси, Дніпропетровська та інших міст. Зацікавився конференцією учасник з Білорусі. Є колеги з Житомирського національного агроекологічного університету та Житомирського державного університету ім.І.Франка. Студенти нашого технологічного університету також підготували свої дослідження. Зокрема, студентка ГЕФу озвучила проблеми нашого регіону, що виникають внаслідок самовільного видобутку бурштину».

n 0506154658 1

n 0506154658 1

n 0506154658 1

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top