×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 608.

Житомирські триатлети здобули чотири медалі у Чемпіонаті України

У Житомирі завершився триденний Чемпіонат України з триатлону. Житомирські спортсмени здобули медалі у категорії «юніори» – це Діана Машевська (перше місце) та Кирило Бойко (друге місце).

У чемпіонаті в естафетах чоловіча житомирська команда завоювала «бронзу», а жіноча команда посіла друге місце.

Найбільше медалей вдалося здобути запорізьким триатлетам, на другому місці за кількістю медалей – спортсмени із Одеси. Зокрема, місця розподілилися таким чином.
Серед чоловіків перемогу здобув черкащанин Олексій Сюткін, 2-ге місце зайняв Сергій Курочкін (Київ-Запоріжжя) і 3-тє місце – Юліан Дем'янов (Запоріжжя). Серед жінок перемогу завоювала Маргарита Крилова з Донецька, 2-ге місце посіла Ліля Барановська (Київ), 3-тє місце – Марина Соколова (Запоріжжя).
Першою серед кадеток стала одеситка Олександра Заровна, 2-ге місце завоювала Аріна Бабич – також із Одеси, 3-тє місце посіла Олександра Павлова з Запоріжжя.
Мирон Бойко з Одеси здобув перемогу серед кадетів, 2-ге місце зайняв Данило Лаврушин (Запоріжжя), 3-тє місце – Влад Пясецький (Одеса).
У Чемпіонаті України в естафетах серед команд чоловіків перемогу здобула команда Черкаської області, 2-ге місце завоювала команда Запорізької області і 3-тє місце дісталося команді Житомирської області.
У жіночій першості перемогу здобула команда Київської області, 2-ге місце посіла команда Житомирської області та 3-тє місце завоювала команда Запорізької області.