×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 525.

На Малинщині підвели підсумки чемпіонату з футболу

У Малинському районі підведено підсумки районного  чемпіонату  з футболу, у якому взяло участь 12 команд. У цьому сезоні до бажаючих позмагатися за перемогу приєдналася і команда «Чайка» (с. Нові Вороб’ї).

Про це повідомляє департамент сім’ї, молоді та спорту ОДА.

Цього року переможців визначали і в лізі «Надія» (команди, які у загальному заліку зайняли (7-9 місце), і у вищій лізі (команди, які зайняли 1-3 місце).

20 вересня відбулось нагородження ліги «Надія», у  якій переможцем стала команда «Мрія» (с.Слобідка), на ІІ місці – «Урожай» (с.Українка), на ІІІ місці – «Сокіл» (смт Чоповичі ).

Переможцями районного чемпіонату з футболу у вищій лізі стали:

ІІІ місце - «Колос» (с.Головки)

ІІ місце  - «Будівельник» (смт Гранітне)

І місце – «Залізничник» («Кар’єроуправління»)

Титул «Кращий бомбардир» отримав Прокопчук Ігор («Будівельник»), «Прогрес року» - команда «Чайка» (с. Нові Вороб’ї).

Команди привітали  заступник голови райдержадміністрації О.В. Осадчий, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту С.В. Барановська та голова районної федерації футболу Ю.А. Зубчук.

Переможців нагороджено медалями, кубками та дипломами.

Наступними вихідними стартує розіграш кубка «Осінь» з футболу, на участь в якому зробили заявку 12 команд.