Третій тур поспіль «Атлет-Житомир» не можуть перемогти

6 листопада у приміщенні ФОКу відбувся третій тур Вищої ліги Чемпіонату міста по футзалу. На цей раз команді «Атлет-Житомир» випало зіграти з одним із конкурентів у боротьбі за чемпіонство ФК «Енергія».

Гра видалась захоплюючою, адже «Енергія» - амбіційна команда, що завжди претендує на призові місця. Але обіграти «Атлет-Житомир» їм ніяк не щастить. Тому протягом гри ми спостерігали і емоції, і жовті картки, і багато складних комбінацій. Про це повідомляє прес-служба ФК «Атлет-Житомир».

Автором першого голу на 6 хвилині матчу став Сергій Литвиновський. У середині другого тайму Куделькін Дмитро в падінні влучив м’ячем у ворота суперника, чим приніс ще одне очко своїй команді. ФК «Енергія» не змогли відігратись, і з рахунком 2:0 перемогла команда «Атлет-Житомир».

Олександр Рабдєєв після матчу подякував команді за чудову гру, та особливо відзначив Литвиновського, Куделькіна, Коваля та воротаря команди Сорокіна.