Перша перемога у 2017 році: МФК "Житомир" розгромив Олімпік в ІІ лізі чемпіонату міста з футзалу

У суботу, 14 січня, відновилися ігри чемпіонату Житомира з футзалу.

Цього дня юнацька команда МФК "Житомир" в рамках першого матчу ІІ кола чемпіонату міста з футзалу в ІІ лізі зустрілася з "Олімпіком" на майданчику СОК "Динамо", повідомляє прес-служба МФК "Житомир".

Житомиряни починали матч у якості фаворитів, але вже з перших хвилин гра не заладилася і як результат - пропущений м'яч вже на 8 хвилині. Всі спроби відігратися завершувалися невдачею.

Переломити хід поєдинку підопічним Віктора Шиманського вдалося лише на 33 хвилині, коли Давид Медведчук зумів зрівняти рахунок. А вже за хвилини Денис Бланк вивів команду вперед. Після цього МФК "Житомир" швидко і впевнено довершив розгром суперника.

Фінальний свисток зафіксував першу в 2017 році перемогу МФК "Житомир" з рахунком 5:1.

МФК "Житомир" – "Олімпік" - 5:1 (0:1)

Голи: Медведчук 33, 40; Бланк 34, 35; Станішевський 40; – Шпінь 8;

Попередження: Бланк – Ширнін

Наступний матч чемпіонату Житомира з футзалу очікується на цих вихідних, 21-22 січня. А вже 17 січня основна команда МФК "Житомир" стартуватиме на меморіалі Макарова.