Студент ЖНАЕУ представляв Україну на Чемпіонаті світу з пара-армреслінгу

В Будапешті (Угорщина) з 2 по 10 вересня 2017 року під егідою Паралімпійського комітету (IPC) пройшов  Чемпіонат світу з пара-армреслінгу серед спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, з вадами зору та з вадами слуху, де було розіграно 70 комплектів нагород.

Право на участь у чемпіонаті світу у складі національної збірної команди України вибороли 11 спортсменів з Житомирської області на чолі зі старшим тренером збірної команди   Данком Геннадієм Дмитровичем.

У підсумку змагань,  Національна збірна команда Україна посіла ІІ місце на  Чемпіонаті світу серед жінок, пропустивши тільки більш численну команду Росії і  ІІІ місце серед чоловіків, поступившись грузинам (ІІ місце) та росіянам (І місце).

Доробок спортсменів від Житомирської області  у загальному кошику національної збірної команди України склав: 2 золота, 3 срібла та 5 бронзових медалей  Чемпіонату світу.

Серед  учасників всесвітніх змагань  – студент факультету обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету Дмитро Луцишин, який приніс залікові очки у кошик Житомирської області та збірної України загалом.

Спортсмен зауважив, що Чемпіонат світу для нього став гарним досвідом і мотивацією працювати задля досягнення мети. Вже наступного разу, переконаний Дмитро, йому вдасться вибороти медаль.

Нагадаємо, що Дмитро Луцишин у квітні цього року став Чемпіоном України з армспорту серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору,  відзначений  грамотою Житомирської ОДА, має звання «Майстер спорту України» з армреслінгу.

На змаганнях з пауерліфтингу на Кубок України в листопаді 2016 року у ваговій категорії до 59 кг Дмитро Луцишин із Житомирського національного агроекологічного університету  підняв штангу вагою 95 кг і став бронзовим призером змагань.