НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Чемпіонат України з шахів підходить до екватору і можна зробити вже перші висновки

Чемпіонат України з шахів підходить до екватору і можна зробити вже перші висновки

  В партії Гриньов Валерій Голубка Петро відбулася швидка форсована нічия, і враховуючи те як швидко вона відбулася, суперники добре знали варіант. Тому Петро після трьох перемог і трьох нічиїх іде на відпочинок у лідируючій групі, а Велерію доведеться добре попрацювати, щоб наверстати втрачені очки.

  Швидкою була і партія Ковчан Олександр Невєров Валерій, де була розіграна шотландська партія, з дошки швидко пішли ферзі, а після вчорашніх важких партій суперники хотіли відпочити, і не продовжували боротьбу, нічия.

    Бернадський Віталій і Вовк Андрій не виявили між собою сильнішого. В сицилійському захисті був розіграний боковий варіант, і дуже швидко фігури одна за одною почали покидати шахівницю. В результаті вийшов ендшпіль слон проти коня при турах, де суперники вирішили не ризикувати.

  Зумів виграти Михайло Олексієнко у Фролова Артура. В іспанській партії Михайло краще маневрував і швидко домігся кращої позиції, а після неточності суперника отримав перевагу. Реалізація трохи затягнулася, але це було зумовлено тим, що на шахівниці ще довгий час були ферзі.

  Не вистояв чорними Шевченко Кіріл проти Онищука Володимира. Розігравши дебют не найкращим чином, Кіріл залишився без пішака, але отримав натомість позицію з різнокольоровими слонами. Яку суперники грали ще близько 30 ходів, і Кіріл не витримавши тягаря постійної оборони, у людей на відміну від комп’ютера є терпець, здійснив прорив, але діяв не найкращим чином, в результаті отримав поразку.

  І знову найдовше всіх грав Ігор Випханю білими проти Ельдара Гасанова. Партія тривала 5,5 годин і закінчилася триразовим повтором позиції на 90-му ході, а це в шахах нічия.
Сподіваємося, що всі учасники відпочинуть і зможуть продемонструвати найкращі бійцівські якості після перерви.

Положення після шостого туру:
Онищук В. 5 очок
Голубка П. 4,5 очка
Бернадський В., Ковчан О. 4 очка
Олексієнко М. 3,5 очка
Гасанов Е. 3 очка
Вовк А., Нєверов В. по 2,5 очка
Шевченко К., Фролов А., 2 очка
Випханюк І., Гриньов В. по 1,5 очка
В сьомому турі(13 грудня) зустрінуться:
Вовк А. - Гриньов В., Голубка П. - Олексієнко М., Фролов А. - Випханюк І., Гасанов Е. - Онищук В., Шевченко К. - Ковчан О., Неверов В. - Бернадський В.

  Всі партії чемпіонатів України, результати, таблиці, коментарі та фоторепортажі дивіться на офіційному сайті(http://zchess.org.ua) та на Facebook-сторінці турніру(https://www.facebook.com/finalZhitomir).

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top