Спортсмени із Житомирщини завоювали 8 медалей і встановили 4 рекорди на змаганнях у Луцьку

З 16 по 18 березня Луцьк приймав "8-й Відкритий Чемпіонат ВПА Україна із пауерліфтингу, жиму штанги лежачи, станової тяги та багатоповторного жиму". Серед учасників – 300 спортсменів із 21 області України, а також представники  Молдови та Латвії. Новоград представляли 8 спортсменів у дисципліні "Станова тяга".

Анастасія Буланкіна виборола 1 місце серед тінейджерів 16-17 років, у категорії до 48 кг, з результатом 60 кг. І це новий рекорд Європи у цій категорії.

Першість також здобула і Яна Хромець серед тінейджерів 16-17 років, у категорії до 60 кг, з результатом 67,5 кг.

Золото – у Людмили Сус. Вона змагалась серед юніорів 20-23 років в категорії до 60 кг. Встановила новий рекорд України з результатом 125,5 кг.

Валентин Краковецький виборов 1 місце серед тінейджерів 18-19 років, у категорії до 75 кг, з результатом 140 кг.

Також рекордсменом України став, і відповідно здобув золото, Ігор Бігун. Він змагався серед тінейджерів 13-15 років, у категорії до 82,5 кг, з результатом 140 кг.

Світовий рекорд і норматив КМС

Світовий рекорд того дня встановив Віталій Підкаура серед тінейджерів 16-17 років у категорії до 90 кг. З феноменальним результатом 232,5 кг він перевищив світовий рекорд на 10 кг та виконав норматив КМС.

Срібло дісталось Вадиму Юхову. Він змагався серед юніорів 20-23 років у категорії до 75 кг. Його результат – 215 кг.

Тренер та капітан команди Вадим Омельчук виборов бронзу у відкритій віковій категорії до 100 кг.