×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 525.

Студенти ЖДУ ім. І. Франка поповнили скриньку спортивних досягнень

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі спортивної аеробіки, а також Чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед студентів.

Змагання проходили в приміщенні Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренко. Ці змагання є традиційними для спортсменів Житомирщини, саме тому студентка 11 групи факультету фізичного виховання і спорту, Семеній Валерія, взяла участь у цих змаганнях.

Про це повідомляє прес-центр ЖДУ імені Івана Франка.

Спортсмени з 10 міст України, з 15 ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації змагалися у 8 видах програм (індивідуальні вправи дівчата та хлопці, змішані пари, трійки, групи, аеро-денс, аеро-степ, фанк). Студетка ЖДУ ім.І.Франка Семеній Валерія виступала у такому виді програми як аеро-денс, де разом з вихованками ДЮСШ «Авангард» посіла ІІ місце.

Ці змагання були своєрідною підготовкою до Кубку України зі спортивної аеробіки, який відбудеться 20-21 листопада у столиці України.