НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Англієць Марк Елісон розповів житомирянам історію своєї 23-річної подорожі

Англієць Марк Елісон розповів житомирянам історію своєї 23-річної подорожі

  Англія, США, Австралія, Португалія, Сербія, Україна - це лише половина шляху навколосвітнього марафону, що став невід’ємною частиною життя англійця Марка Елісона. Наприкінці минулого тижня чоловік пробігав через Житомир і залюбки погодився розповісти свою незвичайну історію.

  47-річний житель Нью-касл-апон-Тайну вже 23 роки бігає світом. Він не спортсмен, не атлет, просто звичайна людина, яка вирішила бігти заради благодійної мети - зібрати кошти для людей, хворих на рак. Причиною такого відчайдушного вчинку стала смерть матері Марка від цієї страшної недуги. Чоловік зважився пробігти навколо світу, аби віддячити працівникам хоспісу Святого Бенедикта, які доглядали за його мамою.За всі ці роки навколосвітньої подорожі було зібрано більше 10 мільйонів гривень. Вони надходять до цього медичного закладу та благодійних фондів боротьби з раком у Англії, повідомляє Спортивний Житомир.

  Марк Елісон розпочав свою мандрівку світом у 2007 році. Спочатку він оббіг всю Великобританію, у 2011 - США. У 2013 році чоловік мандрував Австралією, 2016 - став роком для забігу з Лісабону до Белграду. Перша подорож зайняла 40 днів, мандрівка Сполученими Штатами Америки - 100. На третю і четверту Марк витратив 80 днів. І ось тепер він завершує свою п’яту подорож - від Белграду до Києва, тривалістю 48 днів. Це буде рівно половина усього задуманого шляху - 16 тисяч кілометрів з 32.

  Всю організацію цих забігів Марк бере на себе. Наразі він подорожує разом із невеличким візком, що зветься “чаппі”, який слугує мандрівнику місцем для нічлігу. Мандрівник, звичайно, переживає за свою безпеку, але йому трапляються дуже добрі люди. Особливо англієць був здивований тим, як його приймали в Україні. Він зазначив, що ніде раніше йому так не допомагали, як тут.

  Тим не менше, сім’я дуже хвилюються за Марка. Для дружини ця мандрівка світом є великим стресом. Однак вона розуміє чоловіка і у всьому підтримує його. Марк зізнався, що без її допомоги, він би не зміг через все це проходити. Підтримує англійського бігуна і 15-річний син від першого шлюбу. Чоловік сподівається, що своїм вчинком він показує гарний приклад для хлопця. 

  У Марка Елісона закрадалися думки покинути все і повернутися до нормального повсякденного життя. Однак найбільшою мотивуючою силою для нього є кошти, які вдається зібрати таким способом. Вони уже допомогли багатьом людям, хворим на рак. Тож благодійник не збирається зупинятися, адже попереду ще половина шляху. Щоб її пройти, за приблизними підрахунками, Марку потрібно ще шість чи сім років. Чоловік планує пробігти ще через Москву, Казахстан, Шанхай, Японію та Нову Зеландію.

ok 26071852236ok 260718522366

Джерело: Спортивний Житомир

Новини Житомира

 

 

Последнее изменение Четверг, 26/07/2018

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top