×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 657.

Футболістка збірної області – серед кращих на Чемпіонаті України

На центральному стадіоні у селі Великі Гаї Тернопільського району з 6 по 10 серпня відбувся Чемпіонат України з футболу серед дівчат WU-16 Першої ліги сезону 2018 року. Участь у змаганнях взяла й збірна Житомирської області WU-16.

Наша команда посіла дев’яту сходинку чемпіонату – в поєдинку за дев’яте місце збірна Житомирської області виявилася сильнішою за дівчат з Кіровоградської області – 4:0. Відзначимо, що футболістка збірної Житомирщини – Ірина Кушнір – стала найкращим нападником турніру, - про це повідомляє zhoff.org.ua

Баталії за бронзові нагороди змагань вийшли напруженими. Завдяки двом голам «Янтарочка» з Новояворівська обіграла господарів змагань – Тернопільську збірну – 2:1. У фіналі ж команда Івано-Франківської ДЮСШ № 3 продемонструвала, що є найсильнішим колективом на цьому турнірі. На п’ять влучних постріли франківчанок збірна Херсонської області зуміла відповісти лише голом престижу – 5:1.

Джерело: zhoff.org.ua