×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 657.

Спортсмен із Черняхівщини завоював бронзу на Кубку Європи з карате в Угорщині

Василь Сальвук із Черняхівщини завоював бронзу на Кубку Європи з кіокушинкай карате в Угорщині, - про це повідомляють в групі Черняхів - Акценти у Фейсбук.

Із 31 серпня по 1 вересня в угорському місті Солькок (Szolnok) відбувався відкритий Кубок Європи з кіокушинкай карате (WKO ShinKyokushinkai) серед чоловіків та жінок-EUROPEAN OPEN SZOLNOK CUP 2018.

На цьому престижному турнірі Україна була представлена 9-ма спортсменами, п’ятеро з яких стали переможцями та призерами змагань. Спортсмен Житомирської обласної федерації кіокушинкай карате Василь Сальвук виборов почесне 3 місце у категоріі 95+ кг. Тренує призера Руслан Стукал.

Бажаємо спортсмену підкорювати ще більші вершини та не зупинятися на досягнутому.