Житомирянки стали срібними призерками турніру з волейболу сидячи у Фіндляндії

Житомирські студентки успішно взяли участь у міжнародному змаганні з волейболу сидячи "Pajulahti Games", який відбувся 19-21 січня у місті Настола, Фінляндія.

Про це повідомляє ЖРЦ «Інваспорт».

Дві спортсменки ЖРЦ «Інваспорт» Анастасія Філон (студентка Житомирського національного агроекологічного університету) та Людмила Лозко (студентка Житомирського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ).

У змаганнях прийняли участь чотири країни, Україна, Фінляндія, Німеччина та Росія.

У попередніх матчах збірна України впевнено перемогла господарів турніру фін з рахунком 3-0 (18.01) та 3-1 (19.01), а такох збірну 3-0 (18.01) та 3-1 (19.01). А от із збірній Росії в попередньому матчі поступились, однак на наступний день впевнено виграли 3-1 (20.01).

То ж у боротьбу на третій день змагань за І місце вийшли збірні України та Росії.

Збірна Росії виявилась сильнішою на даному етапі і стала переможцем даного турніру.

Однак протягом 2019 року у підготовці до Кубку світу та чемпіонату Європи (липень Угорщина) у нашої збірної ще вдосталь часу, і досвід здобутий на даному турнірі стане у пригоді, особливо для нашої Людмили Лозко, яка в перше у складі національної збірної прийняла участь у змаганнях такого рангу!

ЖРЦ «Інваспорт» вітає з срібною нагородою наших спортсменок та їх тренера Денисовця Анатолія Петровича.