Коростенці взяли участь у всеукраїнському турнірі з вільної боротьби присвяченому пам’яті Ігоря Первачука

Спортсмени коростенської філії Житомирської ДЮСШ з боротьби взяли участь у відкритому всеукраїнському турнірі з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2003/2004 років народження, присвяченому пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу та Європи, володаря Кубку світу Ігоря Первачука, який днями відбувся у Львові.

Серед коростенців кращий результат продемонстрували: учень Броварського вищого училища фізичної культури Титюк Нікіта (посів ІІ місце змагаючись у ваговій категорії 32кг), учень Житомирського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей Зінкевич Іван (посів ІІІ місце змагаючись у ваговій категорії57кг) та учениці міського ліцею Бардачевська Ангеліна (посіла ІІІ місце змагаючись у ваговій категорії 36кг) та Дмитренко Валерія (посіла ІІ місце змагаючись у ваговій категорії 50кг).

Коростенці змагалися під керівництвом тренерів Гулакова Богдана Анатолійовича та Білоуса Владислава Олександровича. Вітаємо з хорошим результатом спортсменів та їх тренерів.