Житомиряни вибороли золоті та срібну медалі на турнірі з кікбоксингу WАКО

Відкритий всеукраїнський турнір з кікбоксингу WАКО «WIZARD OPEN RING-2019» відбувся 13-15 грудня 2019 року в місті Києві.

Житомир на цих змаганнях представляла команда у складі бійців: Роман Абрамович, Андрій Меленівський та Володимир Іскоростенський. Вони стали переможцями турніру у віковій групі серед дорослих, виборовши три золоті та одну срібну нагороду.

Житомирські спортсмени виступали під керівництвом Заслуженого тренера України Вячеслава Гопанчука. Бійці, у напруженій боротьбі, вибороли свої золоті та срібну нагороди. Роман Абрамович переміг у ваговій категорії до 63,5, в розділі фул-контакт. Андрій Меленівський виграв у ваговій категорії до 75 кг, в розділі лоу-кік. Володимир Іскоростенський у ваговій категорії до 91 кг, в розділі фул-контакт.

Загалом, у змаганнях з кікбоксингу WАКО взяли участь понад 400 бійців з різних областей України. Були і міжнародні гості з Ізраїлю, Молдови і Азербайджану.