Бердичівлянин Олег Чулячеєв виграв юнацький чемпіонат України з боксу

Бердичівський боксер Олег Чуляеєв виграв золото на Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків та жінок у віковій групі до 22 років, який 23 грудня завершився у Броварах.

Олег став кращим у ваговій категорії 56 кілограм. У фіналі бердичівлянин здолав Олега Томюка з Чернівецької області.

Додамо, що Олег Чулячеєв був єдиним представником Житомирщини на чемпіонаті серед чоловіків, але єдина золота медаль дозволила нашій обалсті стати п'ятою у підсумковому рейтингу.

За результатами першість у загальному медальному заліку у чоловічому боксерському турнірі посіла команда Київської області, боксери якої здобули три золотих, дві срібні та одну бронзову медалі. На другому та третьому місцях команди міста Києва (два золота, два срібла, одна бронза) та Харківської області (два золота, дві бронзи) відповідно.

Джерело: sportzt.com