×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 525.

У Мукачеві пройшов міжнародний турнір з баскетболу. Житомиряни посіли третя місце

Житомирська баскетбольна команда "Тонус" взяла участь у ХІІІ традиційному міжнародному турнірі з баскетболу серед ветеранських команд.

Розпочалися змагання на початку січня в Мукачево, куди з’їхалося 12 команд з України, Латвії та Словаччини. Організатором змагань традиційно виступив Мукачівський баскетбольний клуб ветеранів "Карпатські ведмеді".

Як повідомляє «Спортивний Житомир», житомиряни з перемінним успіхом відіграли груповий тур, програвши майбутнім чемпіонам турніру з Києва 29:46, і у фіналі отримали право боротися за бронзу.

Гра за третє місце проти команди «БК Дрогобич» видалась надскладною і видовищною. Баскетболісти з Дрогобича протягом зустрічі мали невелику перевагу в рахунку, але житомиряни змогли знайти в собі сили переломити ситуацію. У заключні секунди гри вони провели вдалу атаку і здобути перемогу - матч завершився 57:55 на користь «БК Тонус».

У фіналі турніру зустрілась потужна київська команда та ветерани з Мукачева. Кияни здолали господарів 50:42 і стали чемпіонами.