Зінченко вивів Україну до 1/4 фіналу чемпіонату Європи з FIFA-20

Радомишлянин, гравець збірної України та «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко у рамках 1/8 фіналу чемпіонату Європи у FIFA-20 під назвою Plan B FIFA Tournament, організований блогом «433» для професійних футболістів, обіграв Міхаєля Грегоріча.

Зінченко грав за «Барселону», а його опонент обрав «Ліверпуль». Основний час гри завершився з рахунком 1:1, в овертаймі Зінченко забив переможний гол.

Міхаель Грегоріч – Олександр Зінченко відео матчу

Зазначимо, що, крім Зінченка, до 1/4 фіналу вже кваліфікувалися Тод Кантвелл (Англія), Мунас Даббур (Ізраїль), Партік Ших (Чехія), Бернд Лено (Німеччина). Ще два матчі 1/8 фіналу пройдуть пізніше: Діогу Жота (Португалія) зустрінеться з Ніколою Міленковічем (Сербія), а Серхіо Регілон (Іспанія) зійдеться з Разваном Маріном (Румунія).

У чвертьфіналі Олександр «Барселоною» зіграє проти «Манчестер Сіті». Гра відбудеться сьогодні, 1 квітня, о 18:00.