×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 525.

Бердичівлянка виграла дві бронзи на чемпіонаті України з плавання

Одразу дві бронзові медалі виграла бердичівлянка Оляна Рафаловська на чемпіонаті України з плавання,

n 0806154681який днями завершився у Львові.

Оляна була третьою (серед 68 учасниць) на дистанції 50 метрів Брас, програвши всього сім сотих секунди срібній призерці Марії Волечко з Дніпропетровська. Ще одну бронзову нагороду бердичівлянка виграла на дистанції 100 метрів Брас (серед 54 учасниць), програвши лідерці менше двох секунд, передає «Спортивний Житомир».

Також Оляна Рафаловська показала шостий результат на дистанції 200 метрів Брас та 12-ий - 400 метрів Комплексне плавання.

Загалом дівчина стала найрезультативнішою плавчинею в збірній Житомирської області на змаганнях у Львові. А житомирська ДЮСШ "Авангард" посіла 25 місце в командному заліку чемпіонату серед 65 шкіл.