×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 525.

Українські пляжники в Баку переграють Азербайджан: рахунок відкрив малинчанин Олег Зборовський

Збірна України з пляжного футболу вдало розпочала свої виступи

n 2506154934на I Європейских Іграх, які проходять у Баку.

Як повідомляє ФФУ, у стартовому матчі групи "А" підопічні Євгена Варениці обіграли господарів змагань азербайджанців – 3:1.

Рахунок в зустрічі на 8-й хвилині відкрив малинчанин Олег Зборовський. На початку другої 12-хвилинки Сабір Аллахгулієв ефектним «пострілом» через себе відновив паритет, але на цей гол українці відповіли двома влучними ударами Олександра Корнійчука.  У третьому періоді глядачі голів більше не побачили, хоча «синьо-жовті» створили ще декілька гострих моментів.

Таким чином, після стартового дня змагань збірна України захопила лідерство в групі "А", оскільки в другому матчі Португалія з перевагою лише в один м’яч обіграла Швейцарію – 6:5.

Саме з португальцями команда Євгена Варениці проведе свій наступний матч у Баку. Зустріч другого туру розпочнеться у четвер, 25 червня, о 15:30 за київським часом.

Україна – Азербайджан – 3:1

Голи: Зборовський (8), Корнійчук (17, 22) – Аллахгулієв (14)

Україна: Гладченко – І. Борсук, Пачев, Зборовський, Медвідь (старт); на заміну виходили – А. Боруск, Корнійчук, Андрєєв, Будзько, Ільїчов