megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Житомирянам показали, як незабаром виглядатиме Михайлівська та майдан Корольова. ФОТО

15 млн. грн. міська рада Житомира передбачила у бюджеті розвитку на 2016 рік на капітальний ремонт вул. Михайлівської. Втім, крім пішохідної вулиці планують відремонтувати і майдан Корольова.

Під час сесії 28 квітня депутати своїм рішенням погодили ескізний проект по об'єкту: «Капітальний ремонт вул. Михайлівської та майдану ім. С.П.Корольова в м. Житомирі» та вирішили звернутися до депутатів обласної ради щодо співфінансування капітального ремонту майдану Корольова, передає прес-служба міської ради.

Презентуючи ескізи т.в.о. начальника управління капітального будівництва Дмитро Болейко розповів, що в рамках реалізації проекту, Михайлівську планують зробити доступним громадським простором.

"Майданчик з мобільною сценою для проведення загальноміських заходів, тобто суспільний простір, його ми організовуємо на вулиці Лятошинського. Впорядкування і розміщення сезонних майданчиків, тобто ми робимо майданчикив одному стилі, щоб вони гармоніювали безпосередньо з фасадами і тротуарною плиткою. Для організації руху встановлюємо боларди (автоматичні пристрої, призначені для обмеження в'їзду транспортних засобів) в чотирьох точках - вулиці Київська, Бердичівська, Лятошинського та провулок Скорульського. Вулиця Михайлівська за рахунок цих болардів залишається пішохідною: до 8 ранку боларди опускаються і ми можемо обслуговувати цю вулицю", - зазначив т. в.о. начальника управління капітального будівництва Дмитро Болейко.

Последнее изменение Пятница, 29/04/2016

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top