МФК "Житомир" з перемоги стартував в чемпіонаті Житомира з футзалу. ФОТО

У суботу, 19 листопада, юнацька команда МФК "Житомир" успішно стартувала у ІІ лізі чемпіонату Житомира з футзалу. У дебюті сезону підопічні Віктора Шиманського не залишили жодного шансу "Олесані", здобувши переконливу перемогу з рахунком 5:0. Перший гол за футзальний МФК "Житомир" вже на 7 хвилині забив Юрій Поліщук.

Щоправда, в другому матчі, який відбувся наступного дня, 20 листопада житомиряни у важкому матчі з боєм поступилися "Левам KROSHU". Програючи з рахунком 0:2 МФК "Житомир" останні три хвилини відіграв з п'ятим польовим гравцем. І хоча пропусти ще один гол у свої ворота, але хлопці боролися до останнього і зуміли відквитати один м'яч.
Набравши три очки після двох поєдинків МФК "Житомир" увірвався одразу до середини турнірної таблиці, маючи ще одну гру в запасі. Наступні поєдинки команда проведе вже найближчої суботи. Слідкуйте за анонсами на сайті.
МФК «Житомир» – «Олесана» - 5:0 (4:0)
Голи: Поліщук 7; Станішевський 11; Лозовик 13; Медведчук 16; Богуславський 35;
Попередження: Чорновіл – немає
МФК «Житомир» – «Леви KROSHU» - 1:3 (0:1)
Голи: Чорновіл 40; – Ісько 20; Бондарчук 25; Ніколаєв 39;
Попередження: немає – Люлька, Бондарчук