АВТО RIA

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 653.

На Житомирщині планують заходи для економічного і соціального розвитку

Пріоритетні напрями роботи на 2017 рік, шляхи їх досягнення, прогнозні показники та заходи у рамках програми економічного і соціального розвитку Житомирської області розглядали сьогодні, 25 листопада, у Житомирській ОДА на засіданні робочої групи.

Засідання пройшло під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути та першого заступника голови облради Сергія Крамаренка. Про це інформує прес-служба Житомирської ОДА.

Ярослав Лагута закликав учасників до активної роботи та діалогу, аби не просто поінформувати про основні напрями діяльності у своїй галузі, але й обговорити проблемні моменти.

Загальний прогнозний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації заходів Програми, становить 2 млрд 645 млн 932,2 тис. грн.

Фінансування буде здійснюватися за рахунок коштів інвесторів, суб’єктів господарювання, державного бюджету, у тому числі державного фонду регіонального розвитку, обласного та місцевих бюджетів, а також інших джерел, не заборонених законодавством.

Керівники структурних підрозділів ОДА розповіли про основні напрями роботи по галузях у 2017 році, зупинилися на проблемних питаннях.


За результатами засідання члени робочої групи прийняли рішення погодити проект Програми та взяти його за основу, а також опрацювати озвучені пропозиції і зауваження. Згодом проект буде поданий на розгляд постійним комісіям обласної ради.

Последнее изменение Суббота, 26/11/2016

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework