×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 525.

У Бердичівській виправній колонії пройшли змагання із шахів

30 вересня у Бердичівському ВЦ-108 відбулись змагання з шахів на першість управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області, в яких взяли участь сім команд представників органів та установ виконання покарань області та команда ветеранів Державної кримінально-виконавчої служби України в Житомирській області. До складу кожної команди увійшли по два спортсмени.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.

В результаті напруженої боротьби перше місце та кубок переможця здобула команда Житомирської установи виконання покарань (№ 8), друге місце посіла команда ветеранів, бронзу виборола команда Коростенської виправної колонії (№ 71).

В процесі спостереження за чемпіонатом було відмічено найкращих шахістів пенітенціарної служби області, які в подальшому увійдуть до збірної команди управління з шахів та представлятимуть службу у подальших змаганнях, зокрема серед силових структур області, який щорічно проводиться у місті Житомирі.