Курсанти військового інституту змагалися у першості із плавання. ФОТО

11 грудня 2016 року у військовому інституті проходила першість із плавання серед курсантських підрозділів.

У змаганнях узяли участь більше 100 курсантів – кращі плавці підрозділів. Змагання проводились на дистанціях 50 та 100 метрів вільним стилем.

Про це повідомляє прес-центр ЖВІ.

Перше місце на дистанції 50 метрів посів курсант 5-го курсу Іван Ліщинський із результатом 27,23 с, друге місце відстояв курсант 1-го курсу ІІ факультету Ростислав Фатун із результатом 28,06 с, третє місце – у Ярослава Сокирка з 2-го курсу ІІ факультету з результатом 28,08 с.

Перше місце на дистанції 100 метрів посів курсант 1-го курсу ІІ факультету Іван Гончарук із результатом 1,06,3 хв, друге місце – курсант Ярослав Сокирко із результатом 1,07,0 хв, і бронзовим призером на 100 метрів став курсант Іван Ліщинський – 1,07,3 хв.

У командному заліку 1 місце у першості інституту з плавання посіла збірна команда 4-го курсу, 2 місце – команда 2-го курсу ІІ факультету, 3 місце – збірна команда 5-го курсу.