НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

10-й батальйон має піднесений моральний дух, не зважаючи на складні умови несення служби

У період з 30 вересня по 5 жовтня 2014 року групою офіцерів Житомирського обласного військового комісаріату на чолі з обласним військовим комісаром Миколою Залесським була здійснена робоча поїздка в район виконання завдань 10-го батальйону територіальної оборони Житомирської області.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Обласний військовий комісар Микола Залесський проінформував, що особовий склад 10-го батальйону територіальної оборони виконує поставлені завдання на високому професійному рівні. У хлопців піднесений моральний дух, не зважаючи на складні умови несення служби, особливо у тих, хто перебуває на дальніх постах, у відриві від основної частини батальйону.

Силами 10-го батальйону здійснюється підготовка до виконання обов’язків військової служби у зимових умовах: підшуковуються місця для розміщення особового складу в капітальних приміщеннях; здійснюється заготовка дров; проводиться ремонт майбутньої бази батальйону; вирішується питання з органами місцевого самоуправління про підключення газового опалення в місці розташування 1 роти охорони.

Микола Залесський відмічає, що є ряд проблемних питань, які потребують нагального вирішення. Так необхідно бійців забезпечити теплими речами: шапками, зимовим взуттям, рукавицями, білизною. Підрозділам батальйону необхідні автономні опалювальні системи для блок-постів у кількості 8 одиниць. Постійно є потреба у забезпеченні запасними частинами для автомобільної техніки (розглядається пропозиція організовано доставляти їх з Житомирської області з міркувань економії коштів). Досі не вирішено питання щодо розміщення особового складу в зимових умовах на віддалених постах, а для цього потрібно 4 збірно-щитових будинки з розрахунку на 10 осіб кожний.

Керівництво Житомирського обласного військового комісаріату звітує, що більшість питань соціально-правового та фінансового характеру були вирішені за час поїздки на місці, решта – в процесі вирішення та не потребують стороннього втручання.

n071014895

n071014895 2

n071014895 3

n071014895 1

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top