Ліси Чорнобиля нагадують пасторальну картинку з підручника з біології. ФОТО

Аварія на Чорнобильській АЕС стала найбільш масштабною та великою технологічною катастрофою в історії людства. Житомирщина – одна з областей, яка найбільше постраждала від Чорнобильської катастрофи. 

9 районів нашої області опинилися у зоні підвищеного радіоактивного забруднення.

Через одну маленьку неточність, одну помилку, десятки тисяч людей втратили життя, а планета отримана жахливий шрам, який заростає до сих пір.

Досі територія біля станції та Прип’ять залишаються зоною відчуження. За словами багатьох дослідників та вчених, на цій землі ще довго не буде з’являтися нормальна флора та фауна. Але останні дослідження кажуть нам геть інше..

Нещодавно, експерти з Великобританії вирішили запустити проект, який стосується вивчення відновлення планети після катастрофи. А саме дослідників цікавив стан місцевої флори і фауни. Адже потрібно чітко розуміти, скільки часу потребує природа, аби знову почати розвиватися.

Результати перших досліджень вразили усіх! Як виявилося, в Чорнобильській зоні вже майже відновилася популяція тварин-ендеміків, а також з’явилися декілька видів, які вважалися зниклими не одну сотню років.

Європейська рись, бурий ведмідь, зубри і навіть коні Пржевальського – радіація не може бути хорошою штукою, але знаєте що? Вона впливає на природу набагато краще, ніж людина. Можна сказати, що ми гірші ядерної війни для флори і фауни нашої планети.

За словами вчених, можна чітко прослідити, як людина псує навколишнє середовище. Наскільки дієвіше за масштабну світову катастрофу людина знищує навколишній світ. За останні тридцять років в зоні відчуження тварин стало в рази більше.

На українській стороні, вчені встановили більше 40 камер спостереження. Відзняті відео шокували усіх! Ліси Чорнобиля нагадують пасторальну картинку з підручника з біології: дикі кабани, вовки, козулі та лисиці відчувають себе тут абсолютно чудово.

 

Джерело: invaders.com.ua

Всі новини Житомира

Последнее изменение Четверг, 16/03/2017

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework