НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Педагог із Житомира став лауреатом Премії Верховної Ради України

24 травня у місті Києві відбулась урочиста церемонія вручення дипломів лауреатів Премії Верховної Ради України освітянам і найталановитішим молодим ученим за вагомий особистий внесок в інноваційний розвиток держави та значні наукові здобутки.

Премія була створена для піднесення ролі та авторитету педагога в суспільстві, підвищення престижності праці вчителя, вихователя, майстра виробничого навчання, керівника гуртка, повідомляє прес-служба Житомирської міської ради.

Дипломи вручав Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

«Оскільки викладачі, вихователі, керівники гуртків є тими «скульпторами», хто формує та виховує нашу молодь та її цінності - від них залежить майбутнє України. Професія вчителя є надважливою і потрібно пам’ятати та поважати працю цих людей», - наголосив Андрій Парубій.

Премію Верховної Ради України отримав Андрій Максименко, вчитель предмета «Захист Вітчизни» загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №15 міста Житомира.

У рамках заходу лауреати зустрілися з народними депутатами України - членами Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Всі Новини Житомира

Последнее изменение Четверг, 25/05/2017

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top