АВТО RIA

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID 653.

Більше трьох сотень дітей пройшли в Житомирі курс іпотерапії

  Про оздоровчу верхову їзду в світі почали говорити понад 30 років тому. В Житомирі центр іпотерапії заснували майже вісім років тому.

  За цей час сотні дітей змогли покращити емоційний та фізичний стан за допомогою спілкування із конями, каже директор Центру іпотерапії "Триумф" Олеся Марчук:

  "На сьогодні вже понад 300 діток пройшли реабілітацію, дуже багато ще чекають її. Оскільки вже багато років спостерігають спеціалісти і вони бачать ефект від даного методу, тому вони направляють дітей до нас. Загалом, якщо взяти іпотерапію, то основними дітками, які приходять в Центр до на, це діти з ДЦП, аутизмом, психомовними порушеннями, порушеннями постави, гіперактивністю та різними генетичними аномаліями".

  Якщо про лікування взагалі за допомогою верхової їзди багато хто чув, то подробиці про особливості цього методу, про механізм оздоровчого впливу на організм людини не завжди знають, навіть, лікарі, констатує Олеся Марчук. Тому, щоб поширити інформацію стосовно використання методу іпотерапії, ініціювали проведення семінару в Житомирі для лікарів-неврологів, психіатрів, психологів, соціальних педагогів області. На семінар також запросили й представників організацій, які займаються з людьми з інвалідністю. Директор Житомирського обласного відділення Фонду "Соціального захисту інвалідів" Ярослав Возний розповів про спільну роботу його організації та Центру іпотерапії:

  "Цією проблематикою ми займаємося вже більше семи років. я пам'ятаю, коли це було абсолютною новизною, як це було непросто спонукати і депутатський корпус, і органи державної влади щодо виділення певних коштів на цю роботу. Ми активно допомагаємо організаційно. Нещодавно у нас була зустріч із мером міста Новограда-Волинського, який анонсував виділення коштів саме на розвиток іпотерапії в Новограді-Волинському. І сподіваємося, що ці форми і методи будуть розповсюджуватися на території всієї області".

  Програма іпотерапії, як правило, розрахована на три місяці. Проте для кожної дитини вона розробляється індивідуально. Загалом заняття платні, але є й безкоштовні курси. Торік такий безоплатний курс реабілітації пройшли 40 дітей, хворих на ДЦП та 10 дітей загиблих воїнів АТО отримали безкоштовну психореабілітацію з допомогою оздоровчої верхової їзди.

Джерело: Житомирська хвиля

Всі Новини Житомира

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework