НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

У Житомирі вже три роки чекають, коли Порошенко побудує фонтан, «кращий за вінницький»

У Житомирі вже три роки чекають, коли Порошенко побудує фонтан, «кращий за вінницький»

  За три роки президентства Петро Порошенко так і не виконав обіцянку, яку дав мешканцям Житомира, про те, що в їхньому місті з’явиться фонтан, який буде навіть кращим за вінницький.

  Про це зобов’язання глави держави, озвучене в обласному центрі у квітні 2014 року, нагадує «Слово і Діло».

  «Хто був у Вінниці, бачив вінницький фонтан? У Житомирі побудуємо краще!», – заявив Порошенко в ході передвиборчого туру, перший містом якого якраз і був Житомир.

  Відзначимо, що на місці житомирців відмовлятися від такого подарунку було б дивно: фонтан Roshen у Вінниці, розташований у руслі Південного Бугу, справді найбільший в Україні і один із найкращих у Європі плавучих фонтанів, нині він є головною туристичною принадою міста, яка приваблює туди тисячі людей щороку.
 
  Житомирський фонтан, за ідеєю, мав з’явитися на річці Тетерів. У травні 2016 року депутат міської ради Олександр Ракович звернувся до колег із закликом нагадати президенту про його передвиборчу обіцянку й ті 19 травня направили йому відповідне звернення, яке, до того ж, підписали понад 10 тисяч жителів міста.
 
  Чи відреагував глава держави не це звернення, ми не знаємо, зате маємо дані з Житомирської міської ради про те, що фонтан на Тетереві будувати так і не почали. Про це «Слову і Ділу» повідомили у відповіді на запит від 21 серпня 2017 року.
 
  Аналітики порталу усвідомлюють, що виконання даної обіцянки не є першочерговим пріоритетом для президента, проте минуло вже понад три роки, а жодних конкретних даних бодай про намір її реалізувати немає, тож вона отримує статус «не виконано». Разом з тим, «Слово і Діло» залишає за собою право змінити статус обіцянки, якщо стане відомо про її виконання.

  Всього Петро Порошенко роздав 253 обіцянки, з яких виконав 101, тобто 40%.

Новини Житомира

Последнее изменение Среда, 30/08/2017

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top