НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

За що ТОВ «Ринок» бере з людей гроші?

За що ТОВ «Ринок» бере з людей гроші?

  ТОВ «Ринок» - це добре відомий Житомиру сільськогосподарський ринок біля залізничного вокзалу по вул. Київській, 99.

  Щодня сюди навідуються сотні житомирян і жителів навколишніх сіл: одні продають молоко, сир, овочі, фрукти, картоплю та іншу продукцію зі своїх приватних господарств, інші - купують.

 Цей ринок має дві особливості. По-перше, ціни на городину, молочні та інші продукти тут, як правило, нижчі, ніж на Житньому та інших крупних продовольчих ринках обласного центру. А по-друге, адміністрація ТОВ "Ринок" практикує цікаву форму збору грошей: по 6 гривень з продавця, -  пише "ЄХО". 

 За що? Ось фіскальний чек - талончик, який сувора контролерка видає людям взамін грошей. Читаємо: за бронювання робочого місця - 3 гривні, ще стільки ж - за послуги. Хоча всім добре відомо, що жодного тобі бронювання чи послуг тут немає і ніколи, здається, не було. Бо так зване "торговельне місце" - це той клаптичок території, який людина, приїхавши сюди вранці зі своєю продукцією, сама займає будь-де прямо на землі: або безпосередньо на території ринку, або ж перед входом на ринок, на вулиці, уздовж тротуарів. Стелить мішок чи скатертину на траву, розкладає на ній свій крам - і все, і ніхто нічого їй не бронює!

 Незрозуміло й те, про які послуги йде мова у фіскальному чеку. Може, кожному продавцеві виділяють окремий робочий стіл (їх на ринку, до речі, майже немає, торгувати доводиться прямо із землі)? Чи дають йому сертифіковані ваги, щоб зважувати свій товар? Чи принаймні поінформували про санітарні та інші норми торгівлі? Якби ж то!

  Зрозуміло, що все це постійно обурює багатьох людей. Хоча гроші з них беруть начебто й невеликі, але ж невідомо за що, і це змахує на "шару", на заробітчанські прийоми знаменитого Остапа Бендера. Бо якщо протягом дня тут торгувала, скажімо, тисяча продавців, то "ринковий збір" буквально на рівному місці становитиме 6 тисяч гривень, а за тиждень - і всі 40 тисяч! Куди вони йдуть і кому? Чи просто у такій ось "ринковій" формі тут збирають з громади собі на зарплату і все? Цікаво, що з цього приводу може сказати адміністрація ТОВ "Ринок"? А заодно й ті, хто має контролювати роботу громадських ринків у Житомирі.

М. Васильчук 

Новини Житомира

2 комментарии

 • КомментироватьлевВторник, 10/октября/2017написаллев

  Прилавки раніше були, але за ради казахів , чи то циганів, їх вивезли, щоб люди не продавали свій товар.
  Але дійсно ,гроші збирають, як часи, регулярно з усіх. Сервісу немає жодного. Могли б на базарі , що навпроти ж/д вокзалу поставити прилавки для людей з сіл , щоб ті продавали свою продукцію. Там зовсім мало торгових місць.. Торгівля дуже мала. Ті, що торгують, говорять, що могли б і самі доплачувати за сільських людей, щоб вони там торгували, аби туди приїзджали покупці. В них би теж, хоч би з ранку пожвавіла торгівля. Але чомусь про сільського виробника продукії ніхто не думає. На цей базарчик і під"їзд набагато кращий. Але головне, що для торгівлі біля мосту, люди перебігають дорогу прямо поміж рухаючого потоку машин, ризикуючи своїм життям та життям водія.

  Пожаловаться
 • КомментироватьлевВторник, 10/октября/2017написаллев

  Прилавки раніше були, але за ради казахів , чи то циганів, їх вивезли, щоб люди не торгували.
  Але дійсно ,гроші збирають, як часи, регулярно з усіх. Сервісу не має жодного. Могли б на базарі , що навпроти ж/д вокзалу поставити прилавки для людей з сіл , щоб ті продавали свою продукцію. Там зовсім мало торгових точок. Торгівля дуже мала. Ті, що торгують, говорять, що могли б і самі доплачувати за сільських людей, щоб вони там торгували, аби туди приїзджали покупці. В них би теж, хоч би з ранку пожвавіла торгівля. Але чомусь про сільського виробника продукії ніхто не думає. На цей базарчик і під"їзд набагато кращий. Але головне, що для торгівлі біля мосту, люди перебігають дорогу прямо поміж рухаючого потоку машин, ризикуючи своїм життям та життям водія.

  Пожаловаться

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Loading...

Go to top