НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Володимир Гірук: Міська влада не закінчила жоден об’єкт за проектом НЕФКО

Володимир Гірук: Міська влада не закінчила жоден об’єкт за проектом НЕФКО

   Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова ГО "Антикорупційний рух Житомирщини" Володимир Гірук.

   «Піар місцевих політиків на проектах утеплення останнім часом можна побачити часто. В тогорічному звіті міського голови Сергія Сухомлина зокрема згадувався проект НЕФКО, за яким має бути утеплено понад 20 закладів освіти та медицини. Ми поцікавились, яким є прогрес у впровадженні теплозбереження за кошти фонду.

  Договір з НЕФКО був підписаний у 2014 році, а впровадження проекту стартувало минулого року, коли почали утеплювати декілька шкіл та дитячих садочків. Ми вже писали про те, що без скандалів зі старту не обійшлось. Роботи у школах № 17 та 14, щодо утеплення яких ми проводили розслідування минулого року, наразі незакінчені. Та з документів отриманих на наш запит з'ясувалось, що жоден із зазначених в проекті об'єктів соціальної сфери за проектом НЕФКО не готовий. 
Десь готовність за 90%, десь — до фінішу ще дуже далеко. Як нам відомо, зараз фінансування призупинене, тож затримку можна було б списати на кредиторів. Але питання полягає в тому, чому так сталось, що чиновники замість того, щоб планомірно завершувати об'єкт за об'єктом, пороздавали підряди кому могли та пустили все на самоплив. Тож тепер змушені чекати чергового траншу, що завершити хоча б один об'єкт.

  Те, що фінансування немає — окрема історія, про яку ми вже розповідали. Зупинило фінансування НЕФКО після того, як місцеві чиновники «поховали» черговий транш проекту у банку «Хрещатик».

  Інше питання — скільки коштів пішло реально на утеплення будівель, а скільки на наповнення кишень підрядників і чиновників. За нашими підрахунками з огляду на якість робіт та матеріалів по факту утеплення вже розпочатих об'єктів можна було б зекономити як мінімум 30%», - йдеться у повідомлені.

n 30101711

n 30101711

Новини Житомира


Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top