Linux Хостинг от HostPro  

 

 

 

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

У Житомирі відбулися семінари «Деменція, її ознаки та основи догляду за дементною людиною

У Житомирі відбулися семінари «Деменція, її ознаки та основи догляду за дементною людиною

     Багато хто у житті стикався з дементними людьми, хоча мало кому про це відомо.

   Деменція — синдром стійкого порушення когнітивних функцій у результаті органічного ураження мозку. Частота деменції зростає з віком: від 2 % — у віці до 65 років, до 20 % — у людей 80 років і старше. В Україні на деменцію страждають 63 тисячі людей. Щороку занедужують понад 4,5 тисячі осіб. Люди, що страждають на деменцію, потребують  особливого догляду та уваги від оточуючих.

   Для привернення уваги суспільства до проблеми людей з деменцією, інформування про особливості перебігу даного захворювання, формування навиків догляду за хворими, сприяння створенню груп зваємодопомоги для близьких дементної особи у Житомирі відбулися  навчальні семінари на тему «Деменція, її ознаки та основи догляду за дементною людиною».

   Заходи організовано Всеукраїнською благодійною організацією «Турбота про літніх в Україні» спільно з департаментом соціальної політики міської ради.  Цей проект реалізується у дев’яти містах України, серед яких: Київ, Житомир, Чернігів, Хмельницький, Тернопіль, Івано-Франківськ, Миколаїв.

   До участі запрошені близькі та родичі людей з деменцією, соціальні працівники Житомирського міського територіального центру обслуговування одиноких непрацездатних громадян,  поліцейські Національної поліції України, волонтери організації «Турбота про літніх в Україні».

  Крім того, запрошено також заступників директорів шкіл  міста з навчально-виховної роботи, щоб вони організували роботу  щодо формування толерантного ставлення молодого покоління до хворих деменцією бабусь та дідусів у родинах.

  «Деменція – це такий стан, який інколи називають старечим слабоумством. Переважно це відбувається з віком,  - каже Галина Полякова, керівник БО «Турбота про літніх  в Україні».- Людина похилого віку поводить себе агресивно, поринає у нетипові, специфічні спогади, здається дивакуватою для інших. Вона перестає бути тією, яку родина завжди знала та любила. Із часом стан прогресує, і родині стає важче доглядати за хворим. Від старечої деменції потерпає і оточуюче коло, у тому числі соціальні працівники, які відвідують одиноких, сімейні лікарі тощо».

  Під час проведення семінарів були висвітленні проблеми людей з деменцію, її симптоми, основи догляду за дементними людьми з позиції родичів та професійних груп, які у своїй роботі стикаються з ними. Для присутніх були продемонстровані відеоматеріали, навчальні та практичні рекомендації, які успішно реалізовуються в закордоном. Учасники семінару подякували за належну організацію, а також за дослідження теми, яка є не досить широко обговорюваною, але важливою та потрібною для багатьох родин.

img1518602062 4

img1518602062 4

img1518602062 4

img1518602062 4

img1518602062 4

img1518602062 4

img1518602062 4

img1518602062 4

img1518602062 4

img1518602062 4

Джерело: Житомирська міська рада

Новини Житомира

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top