НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Лікарні області отримали від благодійників дефібрилятори, медикаменти та дитячі ліжка

Лікарні області отримали від благодійників дефібрилятори, медикаменти та дитячі ліжка

   Допомогу отримала Обласна клінічна лікарня імені О.Ф. Гербачевського, обласний онкологічний диспансер, житомирські центральні міські лікарні №1 та №2 і дитяча міська лікарня. Гуманітарну підтримку надали міжнародні благодійні фонди, розповідає голова правління "Українського фонду благодійництва" Олеся Морозова:

 

   "У нас укладено меморандум про співпрацю з благодійним фондом "Здорова нація". Також ми широко співпрацюємо з благодійним фондом "Ліга благодійників". "Ліга благодійників" нам надає завжди медрозхідники. Сьогодні вони надали нам бахіли та апарати для дефібрилятори. Благодійний фонд "Благо-Ц" нам передав дитячі ліжечка. Ми їх вже передали на будинок маляток і також маємо намір зробити екологічно чисту палату (тільки з дерева) в дитячій обласній лікарні".

   Окрім того, лікарні області від благодійного фонду "Здорова нація" отримали по дві тисячі ампул препарату "Реналган". Його використовують в реанімаційних та хірургічних відділеннях для знеболення. Також обласна клінічна лікарня збагатилася чотирма дефібриляторами. Говорить головний лікар медзакладу Богдан Леськів:

   "Залежно від комплектації, ціна такого апарата починається від 100 тисяч гривень. Всі апарати потрібні у першу чергу для відділень реанімації. В обласній лікарні на сьогоднішній день 76 реанімаційних ліжок. Зрозуміло, що бюджет області доволі потужний, але потребу перекрити не може. Тому нам таке обладнання, яке дає можливість відновити життя пацієнта, коли в нього зупиняється серце, є вкрай необхідним".

   Наразі в обласній лікарні близько 15 дефібриляторів, але цієї кількості не достатньо, тому, за словами Богдана Леськіва, така благодійна допомога є дуже вчасною і необхідною.

Джерело: Житомирська хвиля

Читайте також: Антикорупційний рух Житомирщини розповів про таємні схеми житомирського «УАШу»

Читайте також: Працівника пожежно-рятувальної служби визнано винним у несвоєчасному повідомлення про суттєві зміни в майновому стані

Читайте також: Там, на Майдані, кричати про любов до України легше, ніж захищати свою землю зі зброєю в руках

Новини Житомира

Последнее изменение Четверг, 22/02/2018

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top