НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

ЖДУ знову обирає ректора

ЖДУ знову обирає ректора

  За чотири години у ЖДУ проголосувало 515 виборців.

  Сьогодні у Житомирському державному університеті імені Івана Франка обирають ректора. Претендентів на посаду очільника вишу двоє. Проходить голосування у актовій залі головного корпусу вишу.

  Відкрилася виборча дільниця о 9 ранку. Голосування проходить спокійно, -повідомляють у прес-центрі ЖДУ ім. Івана Франка. 

  «Зранку, як правило, голосують викладачі та ті студенти, які навчаються у першу зміну. Другу хвилю активності чекаємо з 13:00, коли прийдуть ті, хто навчається у другу зміну. Адже занять у зв'язку з виборами не відміняли. За виборчим процесом спостерігає представник Міністерства освіти і науки України – заступник директора Департаменту кадрового забезпечення, начальник відділу з питань кадрового забезпечення підвідомчих закладів та установ В’ячеслав Шиманський», – розповідає голова виборчої комісії Валерій Новик.

  Станом на 13:00 проголосувало 515 виборців, а це - 83% франківців, які можуть брати участь у голосуванні. У коридорі та залі, де проходить голосування, – доволі людно. Викладачі та студенти спілкуються між собою, жартують, показують фото у паспортах. А от викладач пані Олена на голосування навіть взяла з собою донечку.

  Завершиться голосування о 15.00. У комісії розповідають, що почнуть рахувати голоси одразу після закриття дільниці. Результати виборів повідомлять сьогодні.

  Для перемоги новому ректорові потрібно буде набрати 50% голосів плюс один голос. Беруть участь у голосуванні усі штатні викладачі, частина обслуговуючого персоналу, а також студенти – 15% від кількості викладачів.

  Нагадаємо, за результатами 2 туру виборів, який проходив 20 жовтня 2017 року, жоден кандидат не набрав потрібної кількості голосів.

Последнее изменение Четверг, 22/02/2018

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Loading...

Go to top