АВТО RIA

У 2017 на 13,6 % зменшилась кількість зареєстрованих кримінальних правопорушень на Житомирщині та на 8,4% збільшилося їх розкриття

    Про це повідомив начальник поліції Житомирщини В’ячеслав Печененко, розповідаючи депутатам Житомирської обласної ради про результати роботи.

 

   7 березня поточного року на засіданні сесії Житомирської обласної ради депутати одним з питань розглянули результати діяльності Головного управління Національної поліції в Житомирській області упродовж 2017 року. Керівник ГУНП В’ячеслав Печененко відповів на запитання під час обговорення та пообіцяв впроваджувати  ініціативи територіальних громад щодо поліпшення безпеки і правопорядку.
Інформацію про результати діяльності Головного управління Національної поліції в Житомирські області було попередньо розглянуто під час роботи у відповідному комітеті обласної ради. Окрім того, керівник поліції озвучив ключові показники результатів діяльності упродовж минулого року, зазначивши, що робота правоохоронців не завжди оцінюється статистичними показниками, які не відображають її напруженість та складність:
   – Загалом упродовж 2017 року на 13,6 % зменшилась кількість зареєстрованих кримінальних правопорушень на території області, при цьому на 8,4% збільшилося їх розкриття, - повідомив він і назвав найрезонансніші злочини, розкриті поліцією регіону у минулому році. 
   Керівникові поліції депутати поставили низку питань щодо останніх гучних подій та актуальних аспектів правопорядку. Окремої уваги потребувала ситуація у Новоград-Волинському районі, де нині безпеку та правопорядок забезпечують додаткові сили правоохоронців та спецпідрозділ поліції особливого призначення ГУНП Житомирщини у зв’язку із подіями, пов’язаними із викриттям групи чорних лісорубів та затриманням окремих фігурантів.
   Серед іншого, керівник обласної поліції також розповів про найближчі перспективи удосконалення служби та переформатування діяльності підрозділів. Зокрема, мова йшла про створення дільничних станцій при об’єднаних територіальних громадах. Уже найближчим часом перший такий офіс планується відкрити у селищі Озерному Житомирського району.  
  В’ячеслав Печененко відповів і на запитання щодо протидії поліції нелегальному гральному бізнесу, боротьби із наркозлочинністю, розслідування конкретних кримінальних проваджень, а також превентивних заходів  по забезпеченню безпеки та правопорядку. 
  Завершуючи виступ, очільник ГУНП запевнив, що при належній підтримці депутатів всіх рівнів та органів місцевого самоврядування поліція Житомирщини і надалі забезпечить законність, правопорядок, дотримання прав і свобод громадян.

zvit4

zvit5Відділ комунікації поліції  в Житомирській області

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Go to top
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework