НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Активісти: На Житомирщині землі з покладами бурштину віддали сумнівним компаніям

Активісти: На Житомирщині землі з покладами бурштину віддали сумнівним компаніям

  Керівник Державної служби геології та надр України Олег Кирилюк категорично не хоче скасовувати ліцензії на «видобуток бурштину», незаконно видані сумнівним фірмам на тисячі гектар землі в Житомирській області.


  Про це пишуть активісти СТОПКОРу

  "Хоча вони зобов'язані це зробити за рішенням судів. В діях посадових осіб державної служби геології та надр України простежується явне лобіювання інтересів кримінальних структур, які хочуть накласти руку на весь офіційний видобуток бурштину в Житомирській області.

   На 28.03.2018 р. призначені суди, де будуть оскаржуватися рішення судів перших інстанцій щодо незаконно виданих ліцензій на видобуток бурштину в Житомирській області. У цих злочинних схемах задіяні народні депутати, депутати обласної ради Житомирської області та виконувач обов’язків Голови Державної служби геології та надр України Кирилюк Олег Васильович. Цинічність цих судів проявляється в тому, що Державна служба геології та надр України далі судиться з прокуратурою

  Відразу дві справи і доля тисяч гектарів землі з покладами бурштину в Олевському та Овруцькому районах Житомирської області будуть вирішуватися 28 березня 2018 року у Вінницькому апеляційного адміністративному суді та у Верховному суді України.

  Вінницький апеляційний адміністративний суд 28.03.2018 розглядатиме справу де, не погоджуючись із судовим рішенням, третя особа «Товариство з обмеженою відповідальністю «РайтСолюшн» подала апеляційну скаргу до Житомирського апеляційного адміністративного суду, в якій просить скасувати рішення суду й інстанції та прийняти нову постанову, якою відмовити в задоволенні позовних вимог.

  Відповідно до п.4 ч.1 ст.29 КАС України, з підстав неможливості утворення нового складу суду для розгляду цієї справи, після заявлених самовідводів суддів, 28.03.2018 року з Житомирського апеляційного адміністративного суду до Вінницького апеляційного адміністративного суду надійшла дана адміністративна справа та апеляційна скарга товариства з обмеженою відповідальністю «РайтСолюшн».

  Оскаржуватися буде рішення, де Житомирський окружний адміністративний суд постановив: Визнати протиправним і скасувати спеціальний дозвіл на користування надрами № 4786, виданий 26.08.2016 Державною службою геології та надр України Товариству з обмеженою відповідальністю «РайтСолюшн».

  Дозвіл № 4786 видано на Геологічне вивчення надр, враховуючи дослідно-промислову розробку родовищ корисних копалин загальнодержавного значення (фактично, видобуток бурштину) 26-08-2016 на територію 3405.50 га заповідника в Олевському районі Житомирської області Державною службою геології та надр України сумнівномуТовариству з обмеженою відповідальністю «Райт Солюшн

  Директором цієї компанії є депутат Олевської міської ради від партії ВО «Батьківщина» Віктор Коц.

  Дозвіл видано без погодження з депутатським корпусом Олевської районної ради та Житомирської обласної ради, секретарем якої була на той момент Анжеліка Лабунська, депутат партії ВО «Батьківщина».

  Другий суд відбудеться у Верховному суді України, 28 березня 2018 року. Де буде розглядати касаційну скаргу Державної служби геології та надр України на постанову Житомирського окружного адміністративного суду від 20.04.2017 та ухвалу Вінницького апеляційного адміністративного суду від 31.10.2017 у справі№806/1000/17 за позовом заступника прокурора Житомирської області в інтересах держави в особі Житомирської обласної ради до Державної служби геології та надр України за участю третьої особи Товариства з обмеженою відповідальністю «Райт Солюшн» про визнання протиправним та скасування спеціального дозволу на користування надрами.

  Відносно посадових осіб державної служби геології та надр України відкрито кримінальне провадження №42016000000004105 від 29.12.2016 за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 364, ч. 4 ст. 358,ч.1 ст. 366 КК України. Однак печерський районний суд міста Києва приймає рішення, призначити перевірку фірм, яким незаконно видали дозволи та виконавцями перевірки призначили фахівців Державної служби геології та надр України. Фактично, злочинці самі себе перевіряють.

  Всі вищі посадові особи країни, народні депутати та громадяни України, після скандалу із затриманням і кримінальною справою Б. Розенблата та плівками НАБУ прекрасно розуміють, що ці дозволи були видані з порушеннями і протизаконно. Однак донині Державна служба геології та надр України цинічно захищає інтереси сумнівних компаній з іноземними господарями, яким протизаконно віддали тисячі гектарів з родовищами бурштину і, фактично, весь видобуток цих копалин у Житомирській області".

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top