НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

У житомирському сквері пофарбують лавки, розіб’ють клумби та висадять 150 штук розсади петунії

У житомирському сквері пофарбують лавки, розіб’ють клумби та висадять 150 штук розсади петунії

   19 квітня 2018 року о 12.00  в  Житомирі, по вулиці Новий Бульвар 3 відбудеться щорічна екологічна акція «Квітучий сквер».

 

   Акцію проводять: Житомирська міська дитяча громадська організація «Все робимо самі», Житомирський технологічний коледж КНУБА при підтримці Житомирської міської ради.

   Діти та батьки – члени організації «Все робимо самі» ( переважно діти з інвалідністю) та студенти Житомирського технологічного коледжу пофарбують лавки у сквері, розіб’ють клумби та висадять 150 штук розсади петунії.

  Мета акції: виховання дітей та батьків до екологічної культури;  взяти участь в озелененні міста; привчити підростаюче покоління до самостійного прояву дбати про рідне місто.

  Акція щорічна, проводиться два рази на рік – весною та восени, а зимою діти – члени організації «Все робимо самі» вивішують годівнички для птахів. Акція раніше проводилась у сквері на розі вулиць Лятошинського та Небесної Сотні. З цього року Житомирська міська рада надала нове місце дитячій організації «Все робимо самі» та Житомирському технологічному коледжу для фарбування лавок та висадки квітів.

  Сподіваємось, що з часом кожен житомирянин буде виходити і висаджувати квіти, прикрашаючи наше місто.

  Більш детальна інформація за тел. 096 468 17 65

 

 

Последнее изменение Вторник, 17/04/2018

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

Loading...

Go to top