У Коростені підприємця, який не «оформив» 5 працівників, оштрафували на понад півмільйона гривень

У Коростені підприємця, який не «оформив» 5 працівників, оштрафували на понад півмільйона гривень
  Понад 550 тис. грн доведеться сплатити власнику швейного цеху у місті Коростень за 5 неоформлених працівників – «волонтерів».
 
  Про це повідомила прес-служба управління Держпраці у Житомирській області, - передає drevkor.info.
 
  Фахівці управління провели інспекційне відвідування за зверненням колишнього працівника.   За попередньою інформацією фізична особа-підприємець не провів остаточний розрахунок з колишнім працівником, а також здійснював свою діяльність без укладення з працівниками трудових договорів.
 
  «Під час проведення інспекційного відвідування виробничого приміщення цеху, за вказаною у зверненні адресою, інспектори праці Управління виявили 5 неоформлених працівників, які знаходились на робочих місцях у швейному цеху та займались пошиттям одягу. Відповідно біля робочих місць працівників знаходилась готова продукція – пошитий дитячий одяг. Дружина підприємця, яка знаходилась у момент відвідування в швейному цеху, пояснила, що найману працю він не використовує, а працівники за швейними столами – це волонтери, проте жодних доказів цьому не надала. В свою чергу, сам підприємець також обґрунтовану відповідь щодо перебування у швейному цеху на робочих місцях 5 працівників надати не зміг», – йдеться у повідомленні.
 
  Крім того, під час інспекційного відвідування встановили, що з колишнім працівником дійсно досі не проведений остаточний розрахунок при звільненні з роботи. Документи, які б підтвердили факт офіційного працевлаштування колишнього працівника, а також сума нарахованої за період роботи та невиплаченої при звільненні заробітної плати підприємець інспекторам не надав. За вказані порушення на фізичну особу-підприємця наклали штраф у розмірі 558 тис. 450 грн.
 

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

Go to top