НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

У Житомирській області знищать 2 села заради видобутку титану

У Житомирській області знищать 2 села заради видобутку титану

  Понад рік активісти  намагаються зупинити розробку кар’єру з видобутку титанових руд в Коростенському районі.

   Але вже найближчим часом на території Маленівської та Стремигородської сільських рад підприємство «Валки–Ільменіт» планує створити велетенський кар’єр та збагачувальну фабрику, використавши понад 100 гектарів цієї території, для чого буде знищено 2 села, - повідомляє житомирський осередок «Народного контролю». 

  При тому, що лише минулого року генпрокурор Юрій Луценко під час робочого візиту до Житомира розкритикував роботу обласної прокуратури та обурився щодо того, як ТОВ «Валки-Ільменіт» до цього часу спокійно працює на Житомирщині, і забезпечує доходи окупованому Криму і Дмитру Фірташу, який є власником даної фірми.

  Протягом року «Народний контроль» подав запити щодо надання копій протоколів засідань комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів та рішення сесії обласної ради щодо надання спеціального дозволу на використання надрами ТОВ «Валки-Ільменіт». Також були подані депутатські звернення щодо здійснення тиску на жителів найближчих сіл, погодження щорічних планів розвитку гірничих робіт. Унаслідок чого, активісти дізналися, що надання спеціального дозволу на користування надрами «ТОВ Валки-Ільменіт» є непогодженим, і що у період з червня 2016 по січень 2018 року фірма не зверталася щодо погодження планів розвитку гірничих робіт. Житомирський осередок «Народного контролю» додає скан-копії відповідей на депутатські звернення та запити до Державної служби України з питань праці, Житомирської обласної ради та Національної поліції.

  Ба більше, у цій справі можна говорити про конфлікт інтересів, оскільки, не зважаючи на пильну увагу прокуратури, кримінальні провадження відкриті щодо діяльності ТОВ «Валки-Ільменіт», та численні суди на сесію в черговий раз виносять проект рішення від депутата обласної ради Олександр Яковчук, який одночасно займає керівну посаду у ТОВ «Валки-Ільменіт».

  «Якщо депутат обласної ради, який має представницький мандат, подає проект рішення щодо надання певних переваг фірмі, в якій він займає керівну посаду, то, звичайно, ця ситуація має реальні ознаки конфлікту інтересів, і це питання, вочевидь, має бути належним чином розглянуте відповідними правоохоронними органами», – повідомляє Сергій Касянчук, помічник Дмитра Добродомова.

n 17051812 1

n 17051812 1

n 17051812 1

n 17051812 1

n 17051812 1

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top