megoo internet dks

НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

На Житомирщині з'явилася неймовірна патріотична зупинка. ФОТО

На Житомирщині з'явилася неймовірна патріотична зупинка. ФОТО

   Креативність деяких людей іноді дивує, зачаровує, захоплює, веселить, чи, навпаки, змушує поринути в якісь спогади. Звісно ж, наші земляки з Житомирської області не є винятком. Серед тих, хто мешкає в одній з перлин України — Житомирщині — багато талановитих, цікавих людей. Наш край взагалі багатий на таланти.

 

   Вкотре переконатися в цьому, можна на прикладі, як люди вирішили прикрасити зупинку в Малинському районі, а конкретно в с. Горинь.

   Який вигляд має оновлена зупинка, показала користувачка Alena Ch.  

  «Ось яка тепер зупинка у с. Горинь біля школи!
Завдяки зусиллям та старанням учнів, вчителів, батьків наша зупинка "розквітла". А ще у нас з'явились персонажі одного з улюблених мультфільмів дитинства — «Козаки». Поділіться своїми враженнями і ви щодо цієї роботи. Як вам наша зупинка?», — запитує авторка публікації.

   Варто зазначити, що інші користувачі не забарилися з коментарями. В основному всі хвалять таких ініціативних малинчан, які проявили свою фантазію та креативність. Їх хвалять, а оновлену, яскраву зупинку оцінюють гарно та позитивно. Дехто жартома навіть написав:  

   «Дуже гарна, патріотична зупинка! Молодці! То може частіше стануть курсувати рейсові автобуси!?))». Пропонуємо і вам, шановні читачі, поглянути на старання наших земляків із Житомирщини.

Zupynka 1

Zupynka 2

Zupynka 3

Zupynka 4

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top