НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

У Житомирі 52 випускники отримали сертифікати школи місцевого самоврядування. ФОТО

У Житомирі 52 випускники отримали сертифікати школи місцевого самоврядування. ФОТО

    У середу, 23 травня, у сесійній залі Житомирської міської ради відбулося урочисте закриття  47-ї сесії Муніципальної освітньої програми для молоді «Школи місцевого самоврядування».

   Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради. Засновниками Житомирської освітньої муніципальної молодіжної програми «Школа місцевого самоврядування» є Житомирське міське молодіжне громадське об’єднання «ХХІ Платформа» та управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

   Секретар міської ради Наталія Чиж привітала випускників із завершенням навчання, побажала використати у подальшому житті набуті знання, бути активними та дієвими в громадському житті.

   По завершенню вручення сертифікатів 52 випускникам школи Наталія Чиж порадила випускникам: «Завжди залишайтеся собою і ніколи не зраджуйте собі».

  Нагадаємо:  «Школа місцевого самоврядування» - це ексклюзивна програма, яка діє в Житомирі з 2001 року і зарекомендувала себе як одна із самих стабільних та актуальних молодіжних програм. Житомирська освітня муніципальна молодіжна програма «Школа місцевого самоврядування» (далі Школа) – це постійно діючий освітній курс, спрямований на підвищення рівня обізнаності молоді міста в питаннях місцевого самоврядування та функціонування підрозділів міської ради. Мета програми – активізація молодіжної муніципальної ініціативи з наступним залученням молоді міста до практичної політики самоврядування.

  У попередні роки сертифікати «Школи місцевого самоврядування» отримали 2557 слухачів.

imgsamo 2

imgsamo 2

imgsamo 2

imgsamo 2

imgsamo 2

imgsamo 2

imgsamo 2

imgsamo 2

 Джерело: Житомирська міська рада

 

 

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top