НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Житомирський депутат про МАЗи: Чиновники фактично повісили на нас договір лізингу, помпезно передавали місту ці автобуси

Житомирський депутат про МАЗи: Чиновники фактично повісили на нас договір лізингу, помпезно передавали місту ці автобуси

   Саме так про новенькі білоруські МАЗи, які нещодавно були закуплені для Житомира, говорить депутат Житомирської районної ради Роман Мусійчук.

 

   У своїй публікації він також провів паралелі з автобусами Ісузу, закупленими ПП «Шеріфф» в 2106 році. Детальніше про це з допису Романа Мусійчука:     

   «Хочу вам показати простий приклад господарника та чиновника на прикладі автобусів.

   На першому фото, ви бачите нові автобуси Ісузу, які були закуплені ПП "Шеріфф" у ЛІЗИНГ в 2016 році, автобуси без кондиціонерів і працюють на зрідженому паливі. Місту урочисто представлені вони були 29 серпня 2016 року, а вже 31.08.2016 року вони виїхали працювати на маршрут, тобто заробляти і працюють успішно по сьогодняшній день.

   Друге фото, ви бачите нові автобуси МАЗ, ЯКІ БУЛИ ЗАКУПЛЕНІ У ЛІЗИНГ житомирськими чиновниками, автобуси мають кондиціонери, автоматичну коробку передач, урочисто були представлені містянам 21 квітня 2018 року. Сьогодні вже 31 травня 2018 року, на лінії вони ще не працюють, а кошти по договору лізинга потрібно сплачувати, зам мера якісь хронометражі і обкатки проводить.

   Третє фото, НАШІ ЧИНОВНИКИ, ЯКІ НА НАС ФАКТИЧНО ПОВІСИЛИ ДОГОВІР ЛІЗИНГУ, і помпезно передавали місту ці автобуси.

   P.S. Це маленький гарний приклад того як працює господар, та чиновник. І так у всіх сферах не тільки в транспорті. Коли господар одразу випускає на лінію свої автобуси придбані у лізинг, а чиновник ні, оце і є справжнє обличчя реформ. І тут не винен Гройсман і Порошенко, тут наші житомирські правлять», — зазначив депутат.

avtobusy 1

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

 

 

 

 

 

 

 

 

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top