НЕДВИЖИМОСТЬ ЖИТОМИРА

Житель прифронтового села запропонував бійцю 30 ОМБр стати хрещеним батьком його дітей

Житель прифронтового села запропонував бійцю 30 ОМБр стати хрещеним батьком його дітей

  Стати хрещеним батьком своїх дітей офіцеру 30-ої бригади запропонував житель прифронтової Мар'їнки, яка п'ятий рік потерпає від війни.

 

  У Сергія Валентиновича вже є четверо похресників, але відмовитися від Хреста він не міг як православна людина, та і не хотів, адже бачив щирість такого запрошення та й те на скільки добрими є ці люди, - розповідає novograd.city з посиланням на  30 ОМБр.

  Ще в березні Олександр та Тетяна запросили нашого військового стати частиною їхньої родини, тим самим зближуючи Житомирщину з Донеччиною, яку різними способами впродовж століття Росія намагається відділити від України.

  – Ці люди мені близькі по духу, і для мене це велика честь стати хрещеним батьком їхніх трьох діток, – каже багатодітний хрещений.

  Сашко, Оля та Люда цієї суботи прийняли хрещення в Мар'їнському православному соборі – в них з’явились ще одна мама та ще один тато. До слова, Сергій Валентинович в 2015 році прийняв християнське батьківство над Артурчиком, – сином нашого бойового товариша та друга старшини Акі Камбарова, який в липні 2014 року загинув під час важкого бою в с. Степанівка, і який лише один раз побачив свого новонародженого сина.

  Ось таким священним способом ми повинні єднати людей та родини, а отже і нашу розірвану російською пропагандою та зброєю землю та народ, а не так як це робить наш північний сусід – горем та кров’ю українців.

 

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

marschrut

Погода
Погода в Житомире

влажность:

давление:

ветер:

BP link u

Loading...

Go to top